Kariyer

Kariyerinizi Bayer’de Yönlendirin

Bayer’de Kariyer

Bayer Su & Atıksu ve İç Mimarlık& Mimarlık sektörlerinde firma olarak genç sayılsa da altyapı olarak 45 yıllık bilgi birikiminin ışığında hizmet vermektedir. Oluşturduğumuz geniş ürün yelpazesi ve verdiğimiz mükemmel hizmet kalitesi ile projelerimizde müşterimiz için hep beklenin ötesinde hizmet ile iş ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Gelecek için iddialı hedefleri ile sektörün lider firmaları arasında yer almaya aday referanslarımız bu iddiayı destekler niteliktedir.

Verdiğimiz hizmetlerde yılların verdiği tecrübelerimiz, müşterilerimiz ile şeffaf ve karşılıklı güven ilişkilerimiz ile sürekli ve gelişen bir portfolio sağlamaktayız. Teknoloji ve dünyanın hızlı gelişimine ayak uyduran çözümleri iyi takip etmekte ve bu minvalde yeni çözümleri sürekli olarak hizmetlerimiz arasında bulundurmaktayız. Bu konuda çözümlerimiz hakkında sektörün lider partnerlerimiz ile verdiğimiz hizmetin en iyisini vermekteyiz. Bu kapsamlı süreçte beceri, sabır ve zorluklara karşı ekip çalışması yaklaşımı her zaman ilerlememize yardımcı olmaktadır.

Bayer bu başarıya ortak olmak isteyen, şirket değerlerimizle uyumlu, gelişmeye ve öğrenmeye açık adayların gelecekte ortaya çıkacak pozisyonlar için başvurularını kabul etmektedir. Lütfen genel başvuru için tarafımıza bir Açık Başvuru gönderiniz ve istenen bilgileri paylaşınız. Firmamıza ait özel pozisyon ilanlarını bu sayfadan ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Genel Başvuru
İletişime Geçin